Proponujemy systemy centralnego odkurzania, które sprawią, że sprzątanie będzie cichsze, szybsze i znacznie wygodniejsze. Robienie porządków z pomocą klasycznego odkurzacza nie należy do przyjemności – irytujący hałas, szybko napełniający się worek i konieczność ciągania sprzętu za sobą. Odkurzacz centralny jest pozbawiony tych wszystkich wad! Zamiast ciężkiego urządzenia używasz jedynie lekkiej rury, pojemnik na odpady starcza nawet na pół roku, a silnik pracuje w innym pomieszczeniu, więc po prostu go nie słychać. W dodatku instalacja nie pochłania dużych kosztów i może być objęta wieloletnią gwarancją.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, serwisowaniem i montażem centralnych odkurzaczy. Służymy również poradą, jeśli zastanawiasz się nad tym, jaki system sprawdzi się najlepiej w Twojej nieruchomości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Najlepsze odkurzacze centralne i szufelki automatyczne

W naszej ofercie znajdziesz jedynie odkurzacze centralne sprawdzonych marek:

  • Beam,

  • Borysowski,

  • Ventom,

  • Vacu Maid.

To systemy, które z powodzeniem sprawdzają się w domach, hotelach i biurowcach. Proponujemy urządzenia o zróżnicowanej wydajności i cenie, więc łatwo dopasujesz rodzaj instalacji do indywidualnych potrzeb.

W naszej ofercie znajdziesz także nowoczesne szufelki automatyczne. Co powiesz na to, by zamiatać zanieczyszczenia pod szafkę zamiast wyrzucać je do kosza? To znakomity sposób na sprzątanie, o ile pod meblem zainstalowano szufelkę, która natychmiast zassie zanieczyszczenia. Obok centralnych odkurzaczy, systemy szufelek automatycznych to najwygodniejszy i najnowocześniejszy sposób na porządkowanie mieszkania.

Zapraszamy do współpracy!